KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16128313
*
nr 1612 8313
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Oljemålning, Cirkus. Signerad. Olja på duk, 106x140 cm, oramad
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 april 2024
kl 20:15:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/4 10:43:43
1
1.500 kr
15/4 18:46:53
2
2.200 kr
15/4 18:52:25
1
1.700 kr
15/4 18:52:25
2
1.800 kr (Budbetjänt)
15/4 18:52:45
1
1.900 kr
15/4 18:52:45
2
2.000 kr (Budbetjänt)
15/4 18:53:46
1
2.200 kr
15/4 18:53:46
2
2.200 kr (Budbetjänt)
15/4 18:54:03
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cirkus olja olja på duk oljemålning oljemålningar poland polen polish polsk tomasz holuj
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30
*
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Läs om budbetjänten
nr 1612 8313
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Oljemålning, Cirkus. Signerad. Olja på duk, 106x140 cm, oramad
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 2.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/4 10:43:43 | 1 | 1.500 kr |
| 15/4 18:46:53 | 2 | 2.200 kr |
| 15/4 18:52:25 | 1 | 1.700 kr |
| 15/4 18:52:25 | 2 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
| 15/4 18:52:45 | 1 | 1.900 kr |
| 15/4 18:52:45 | 2 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
| 15/4 18:53:46 | 1 | 2.200 kr |
| 15/4 18:53:46 | 2 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
| 15/4 18:54:03 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cirkus olja olja på duk oljemålning oljemålningar poland polen polish polsk tomasz holuj
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30



